12/15/2016

Nicolle Perfume 125- zapach zmysłowej, tajemniczej kobiety.

Hejka! :)

Chyba nie ma wątpliwości, że każda kobieta lubi perfumy. Ja posiadam wiele różnych buteleczek- tańszych i droższych, i choć mam swoje ulubione, to gdy trafia się okazja, nie pogardzę nowym zapachem :D To, po które perfumy sięgam, zależy od wielu czynników- okazji, nastroju, pogody, czy pory roku. Dlatego muszę mieć w czym wybierać. W mojej perfumowej kolekcji znajduje się także jeden z zapachów Nicolle Perfume.

Zapach, który posiadam oznaczony jest numerkiem 125 i jest to odpowiednik perfum Givenchy Ange ou Demon. Nie miałam oryginału i nie jestem w stanie określić ile odpowiednik ma wspólnego ze wzorem. 
Nuty zapachowe perfum Nicolle 125 przedstawiają się następująco: tymianek, orchidea, bób tonka, mandarynka, ylang ylang, wanilia, szafran, palisander, lilia, mech dębowy.

Wersja, którą posiadam ma 9ml- jest idealna do torebki, a jeśli chodzi o atomizer- działa bez zastrzeżeń rozpylając perfumy w formie mgiełki. Dostępne są również większe pojemności.
Jeśli chodzi o zapach, jest ciekawy. Dla mnie jest to woń tajemniczej, uwodzicielskiej kobiety. Wiele ma wspólnego z pewnością siebie i poczuciem własnej atrakcyjności. Myślę, że określenie tych perfum jako zmysłowe, jest zupełnie na miejscu. Idealne na wieczór, choć myślę, że aktualna pora roku sprzyja także sięganiu po ów zapach w ciągu dnia. Woń bijąca z tych perfum jest bardzo intensywna i raczej z kategorii tych cięższych, pasująca do eleganckiej damy. Nie jest to raczej zapach dla nastolatek. Pierwsze moje wrażenie odnośnie tej woni, nie było zbyt pozytywne, wydawały mi się zbyt intensywne, ale po chwilowym kontakcie ze skórą przestają być przytłaczające. Co zaś tyczy się trwałości zapachu- jest ona na dobrym poziomie- kilka godzin jest wyczuwalny na skórze, a na ubraniu duuużo dłużej. 
Jeśli nie macie JESZCZE pomysłu na prezent dla bliskich, to może znajdziecie coś w asortymencie Nicolle? ;)

Znacie zapachy Nicolle Perfume?
A może znany jest Wam oryginał, którego odpowiednik posiadam?

6 komentarzy:

Dziękuję bardzo za komentarz :) Zostawienie go zachęca mnie do dalszej pracy oraz odwiedzenia Twojego bloga.