2/12/2018

Powrót po długiej przerwie. Dlaczego mnie nie było?

💓💓💓Cześć Kochani!

Caaałe wieki mnie tu nie było, mam jednak nadzieję, że ktoś jeszcze pamięta o mnie i o blogu i zechce dalej czytać moje wpisy. Zaniedbałam prowadzenie bloga, przyznaję :( ale teraz powracam i mam nadzieję, że wena mnie nie opuści, a czas będzie dopisywał. Nigdy nie myślałam, żeby całkowicie zarzucić pisanie, wszak jest to moją pasją, potrzebowałam chyba jednak dłuższej przerwy.

Zanim jednak powstanie post charakterystyczny dla tematyki tego bloga (którą zamierzam rozszerzyć), chcę wyjaśnić Wam, co stało za tak długim milczeniem z mojej strony. Ci z Was, którzy podglądają mnie na Instagramie (ZAPRASZAM!) są zorientowani w temacie :)
Otóż, wraz z końcówką ubiegłego roku, po raz pierwszy zostałam MAMĄ! W ciąży, jakoś nie miałam weny do pisania postów. Choć czas ten był cudowny, czułam się wspaniale, to jakoś nie mogłam "zmusić" się, by zasiąść przy komputerze i pisać recenzje. A że pisanie na siłę nie przynosi satysfakcji, odpuściłam sobie na pewien czas. Wolałam odpoczywać czytając książki, czy też przeglądając macierzyńskie fora. Teraz z nową siłą powracam :)

Oprócz postów kosmetycznych zamierzam dodać także kilka wpisów na temat ciąży, porodu i tego typu spraw. Myślę, że wrażenia "pierwiastki" w tych tematach mogą pomóc innym Kobietom, które po raz pierwszy zostaną Mamami. Choć moje wspomnienia z porodu są na tyle humorystyczne, że przypuszczam, iż nie tylko przyszłe Mamy chętnie je poczytają- mam nadzieję ;)

Dziękuję tym z Was, którzy nadal ze mną są i mam nadzieję, że choć trochę czekaliście na nowe wpisy i cieszycie się razem ze mną z reaktywacji bloga. Trzymajcie kciuki, żeby wena ze mną pozostała i posty pojawiały się regularnie.

Dajcie proszę znać, co sądzicie na temat rozszerzenia tematyki bloga o wpisy ciążowe i macierzyńskie. Jak już wspominałam, chciałabym o tym pisać, jednak interesuje mnie też Wasze zdanie w tym temacie.

Ściskam Was serdecznie!
 
 

3 komentarze:

  1. Jeszcze raz gratulacje młoda mamuśko :D wracaj, wracaj :D

    OdpowiedzUsuń
  2. tak patrze i chyba nic nie znam :) gratki:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Serdeczne gratulacje! Ja z wielką chęcią poczytam te ciążowe wpisy ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz :) Zostawienie go zachęca mnie do dalszej pracy oraz odwiedzenia Twojego bloga.